Кабмін та Волинська облрада підписали угоду про розвиток Волинської обл. до 2014 рр. обсягом фінансування 1,2 млрд грн.

Кабінет міністрів України та Волинська обласна рада підписали угоду щодо регіонального розвитку Волинської області на 2010-2014 рр. Документ опублікований на офіційному сайті Міністерства економіки України. Загальна орієнтована сума фінансування спільних заходів складає 1 млрд 941 млн 806 тис. грн, в тому числі з державного бюджету - 1 млрд 179 млн 968 тис. грн, з місцевих бюджетів - 296 млн 710 тис. грн, з інших джерел - 465 млн 128 тис. грн.

В угоді сторони визначили такі пріоритетні напрями економічного та соціального розвитку: розбудова транспортної інфраструктури; розвиток транскордонного співробітництва, прикордонної інфраструктури на кордоні з Республікою Польща і Республікою Білорусь; розвиток туристичної та курортно-рекреаційної сфер; створення ефективної системи охорони навколишнього природного середовища; упровадження ресурсо- і енергозберігаючих технологій; розвиток високотехнологічного агропромислового виробництва.

Зокрема, загальна вартість робіт з відновлення авіаційного сполучення в області шляхом розбудови Луцького аеропорту становить 400 млн грн.

Обсяг коштів на реконструкцію та капітальний ремонт автомобільних доріг державного значення (93 км) передбачається на рівні 312 млн грн, на реконструкцію та капітальний ремонт автомобільних доріг місцевого значення - 511 млн 280 тис. грн, на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг комунальної власності, прилеглих до доріг державного і місцевого значення - 215 млн грн, на будівництво та облаштування місцевих пунктів пропуску - 3 млн 500 тис. грн.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся