ru ua

Кабмін звільнив Курпіту з посади голови Держслужби України соцзахворювань

Кабінет міністрів України звільнив Володимира Курпіту з посади голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (Держслужба України соцзахворювань).

Кабінет міністрів України звільнив Володимира Курпіту з посади голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (Держслужба України соцзахворювань). Про це йдеться у розпорядженні уряду № 797-р від 3 вересня 2014 р.

"Звільнити Курпіту Володимира Івановича з посади Голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань за власним бажанням", - йдеться у документі.

Нагадаємо, Кабмін призначив Курпіту на цю посаду 27 травня 2014 р.

Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (Держслужба України соцзахворювань) - центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом міністрів України через міністра охорони здоров'я України.

Держслужба України соцзахворювань входить до системи органів виконавчої влади та реалізує державну політику у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням.