Кабмін затвердив угоду про співпрацю зі Словенією в боротьбі зі злочинністю

Кабінет міністрів затвердив угоду про співробітництво між урядом України та урядом Республіки Словенія в боротьбі зі злочинністю. Відповідну постанову уряд прийняв 10 жовтня 2012 р., повідомляє прес-служба Кабміну.

Угода була підписана у жовтні минулого року. Положення угоди спрямовані на зміцнення двостороннього співробітництва між правоохоронними органами України та Республіки Словенія з метою попередження, виявлення, розслідування і розкриття злочинів, зокрема шляхом обміну інформацією відповідно до національного законодавства обох країн. Також документ передбачає підтримання постійних контактів між компетентними органами України і Республіки Словенія на всіх рівнях.

Передбачається, що прийняття постанови "Про затвердження Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Республіки Словенія про співробітництво в боротьбі зі злочинністю" сприятиме захисту прав і законних інтересів громадян.

Читайте також: США і ГУАМ спільно боротимуться з міжнародною злочинністю

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся