Кабмін вирішує питання соціальної допомоги не на користь українського народу, - Медведчук

НовиниПолітика    07.10.2014 - 11:50

Чинний уряд вирішує питання соціальної допомоги простим українцям однозначно і завжди не на користь українського народу. Про це у своєму блозі на сайті громадського руху "Український вибір" пише лідер руху Віктор Медведчук.

Політик нагадав, що на засіданні Кабміну 1 жовтня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підняв тему збільшення обсягу компенсацій, пільг та субсидій, однак одновремеено поставив обмеження: "Всім допомогти ми не можемо... треба допомогти непрацездатним, найменш забезпеченим, а що стосується пенсіонерів, то ми повинні допомогти тільки тим пенсіонерам, які не працюють і мають дуже низький рівень пенсій, інвалідам та тим людям, які потребують допомоги держави".

За словами Медведчука, Яценюк нагадав Міністерству соцполітики про те, що в бюджеті з'явився певний ресурс у розмірі 2 млрд грн і запропонував за рахунок цих коштів проіндексувати доходи для найменш забезпечених категорій громадян.

Проте, лідер "Українського вибору" зазначає, що "якщо зазначені 2 млрд грн розділити на 5 млн незахищених сімей, вийде по 400 грн в рік на кожного - 34 грн в місяць".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top