ru ua

Кабмін реорганізував Академію митної служби в Університет митної справи та фінансів

Кабінет міністрів України реорганізував Академію митної служби України та Дніпропетровську державну фінансову академію, приєднавши їх до Університету митної справи та фінансів

Кабінет міністрів України реорганізував Академію митної служби України та Дніпропетровську державну фінансову академію, приєднавши їх до Університету митної справи та фінансів. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 788-р від 3 вересня 2014 р.

"Прийняти пропозицію Міністерства освіти і науки щодо утворення Університету митної справи та фінансів; реорганізації Академії митної служби України та Дніпропетровської державної фінансової академії шляхом їх приєднання до Університету митної справи та фінансів", - йдеться в документі.

Витрати, пов'язані з утворенням Університету митної справи та фінансів, Кабмін доручив здійснити в межах коштів, передбачених Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів.

"Студенти Академії митної служби України та Дніпропетровської державної фінансової академії продовжують навчання в Університеті митної справи та фінансів", - йдеться в документі.