Кабмін доручив передати в оренду Київському апеляційному госпсуду додатково 945,7 кв. м у Києві

Кабінет міністрі України доручив Міненерговугілля передати в оренду Київському апеляційному господарського суду додатково 945,7 кв. м приміщень по вул. Шолуденка, 1, у м. Києві. Про це йдеться в розпорядженні від 7 листопада 2013 р. № 871-р. 

"Внести зміну до пункту 1 розпорядження Кабінету міністрів України від 13 червня 2012 р. № 366 "Про розміщення Київського апеляційного господарського суду", замінивши цифри "4664" цифрами "5579,7", - йдеться у документі.

Нагадаємо, у зазначеному розпорядженні уряду (№ 366) зазначено, що згідно з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості по вул. Шолуденка, 1, у м. Києві в частині будівлі (літер А) загальною площею 4664 кв. м (з існуючим обладнанням) розміщується на умовах оренди Київський апеляційний господарський суд. Приміщення належить дочірній компанії "Газ України" НАК "Нафтогаз України".

Тому своїм розпорядженням Кабмін доручив Міненерговугілля забезпечити внесення змін до договору оренди, укладеного відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 13 червня 2012 р. № 366.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся