Кабмін скасував передачу в управління НБУ майна підприємства "Північгеологія"

Кабінет міністрів України скасував передачу майнового комплексу підприємства "Північгеологія" р. в Києві в управління Національному банку України.

Кабінет міністрів України скасував передачу майнового комплексу підприємства "Північгеологія" р. в Києві в управління Національному банку України. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 779-р від 27 серпня 2014 р.

"Скасувати як таке, що нереалізоване, розпорядження Кабінету міністрів України від 7 вересня 2011 р. № 937 "Про передачу цілісного майнового комплексу Північного державного регіонального геологічного підприємства "Північгеологія" в управління Національному банку", - йдеться у документі.

Нагадаємо, даною постановою Кабмін за пропозицією Державної служби геології та надр і Національного банку доручив передати цілісний майновий комплекс Північного державного регіонального геологічного підприємства "Північгеологія" (м. Київ, пров. Геофізиків, 10) в управління Національному банку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся