До ліквідації наслідків негоди в Києві буде залучено техніку усіх комунальних підприємств та резервні запаси реманенту.

До ліквідації наслідків негоди буде залучено техніку усіх комунальних підприємств та резервні запаси реманенту. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Днями, під головуванням Київського міського голови Леоніда Черновецького відбулося чергове засідання постійної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Києві. Під час засідання, враховуючи результати інспектування районів, було ухвалено низку відповідних рішень. Зокрема, було вирішено залучити до ліквідації наслідків негоди будівельну техніку Київміськбуду та СУППРу. Окрім того, вирішили залучити до прибирання дворів студентів, яким виповнилося 18 років, попередньо провівши з юнаками інструктаж з техніки безпеки і забезпечивши їх необхідним знаряддям. Разом з тим, було ухвалено рішення активувати 900 резервних штикових і совкових лопат та ломів з баз Головного управління з питань надзвичайних ситуацій. За рішенням комісії, цей запас вже доставлено до Києва і вже сьогодні його буде розподілено серед районів", - повідомив про підсумки засідання комісії начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Віталій Пшеничний.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся