К.Грищенко називає неприйнятними заяви Росії про участь українських громадян у військовому конфлікті в Південній Осетії.

Вівторок 25 серпня 2009 22:03
Посол України в Росії Костянтин Грищенко називає неприйнятними заяви Слідчого комітету при прокуратурі Росії про участь українських громадян у військовому конфлікті в Південній Осетії. Про це він заявив в ефірі "5 каналу". "Прокуратура не відноситься до інструментів традиційної дипломатії. Але, звичайно, використовується для доведення якогось меседжа, і в цьому випадку це неприйнятний меседж. Тому що прокуратура будь-якої держави повинна апелювати до фактів. Факти стверджують зовсім протилежне … Те, що виноситься в публічну площину в такий спосіб, це є просто свідченням того, що або там працюють непрофесіонали, або це замовлення, чесно кажучи", - сказав він. За словами посла, будь-які звинувачення мають підкріплюватися фактами. "Прокуратура не може просто заявляти про те, що вона тримає у себе в кишені невідомо що, невідомо яким чином. Це крок, який не сприяє покращенню чи просто утриманню у нормальному стані цих відносин", - сказав він. К.Грищенко також відзначив, що конфлікт з російською стороною в питанні висилки дипломатів вичерпаний. На його думку, "ця сторінка перегорнута".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся