К.Єлісеєв прийняв посла Чехії в Україні Я.Башту у зв’язку із офіційним закінченням його повноважень.

Вівторок 30 березня 2010 11:47

Заступник міністра закордонних справ Костянтин Єлісеєв прийняв надзвичайного та повноважного посла Чеської Республіки в Україні Ярослава Башту у зв'язку із офіційним закінченням його повноважень на посаді керівника дипломатичної місії Чехії в Україні, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.
Під час зустрічі було обговорено сучасний стан та перспективи розвитку українсько-чеських відносин, в тому числі графік двосторонніх контактів на найближчий час. Особливу увагу було звернено на проблематику захисту прав українських громадян, які перебувають на території Чеської Республіки. У цьому зв'язку заступник міністра позитивно відзначив рішення чеської сторони скасувати вимогу пред'явлення медичних довідок для отримання чеських віз українськими громадянами.
Сторони обговорили також стан реалізації ініціативи ЄС "Східне Партнерство" в контексті її цілей та завдань, зафіксованих у Празькій декларації від 7 травня 2009 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся