Ізюмська міськрада ініціювала підвищення тарифів на газ, - "Харківгаз"

НовиниЕнергетика    27.09.2016 - 09:37
Ізюмська міськрада ініціювала підвищення тарифів на газ, - "Харківгаз"
Ізюмська міськрада ініціювала підвищення тарифів на газ, - "Харківгаз"

Ізюмська міська рада звернулася до Кабінету міністрів України та НКРЕКП з проханням встановити в багатоповерхівках виключно індивідуальні лічильники газу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії "Харківгаз".

При цьому, зазначає прес-служба, держрегулятор не передбачив таку установку в діючих тарифах на розподіл газу, тому для обладнання всіх квартир з однією газовою плитою індивідуальними приладами обліку, необхідно додатково передбачити в тарифах 2 млрд гривень щорічно, що призведе до їх п'ятикратного зростання.

Наголошується, що витрати на встановлення будинкових лічильників газу в 2016 р. поадресно закладені держрегулятором в інвестиційну програму ПАТ "Харківгаз", відповідно і в тариф на розподіл компанії, який є складовою ціни газу. Тому ПАТ "Харківгаз" виконує роботи виключно в межах коштів, закладених в тарифі і оплачених споживачами.

"В даний час в тарифі ПАТ "Харківгаз", затвердженому держрегулятором, відсутні кошти на установку всім споживачам індивідуальних лічильників газу. Згідно із Законом України, роботи можуть виконуватися не тільки за рахунок газових компаній. Установка лічильників може проводитися за бюджетні кошти та кошти споживачів. Бюджетні кошти на лічильники для жителів області в цьому році не виділялися", - зазначив комерційний директор ПАТ "Харківгаз" Юрій Маслюк.

On Top