Виборцям, які взяли подачку від кандидатів в нардепи, слід покаятися, - УГКЦ

Виборцям, які взяли подачку від кандидатів в нардепи, слід покаятися. Про це в ефірі телеканалу "ТВі" сказав предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) Блаженніший Святослав (Шевчук).

За словами спостерігачів, каже Блаженніший Святослав, яким він схильний вірити, ці вибори є чи не найбруднішими в історії незалежної України. Бачимо, що є факти широкого, безсоромного підкупу виборців, зокрема й духовенства.

"Це не може нас не турбувати. Коли я переглядав ролики, в яких священики показово за щось дякують певному кандидатові, то мені було соромно і за депутатів, котрі вдаються до таких дешевих трюків, і за духовенство, що на таке піддається. За це буде потрібно каятися і перепрошувати Господа Бога та наших виборців", - сказав предстоятель Церкви.

Блаженніший не схвалює твердження "беріть, хто дає, але - голосуйте за совістю". Бо це, на його переконання, заклик до корупції людської душі, внутрішнього роздвоєння: декларую одне, а роблю зовсім інше - зокрема, коли йдеться про духовних осіб чи провідників нашої держави. Це негідна поведінка.

Читайте також: В Україні з початку виборчої кампанії зареєстровано 2335 повідомлень про виборчих правопорушення

"Ніколи не потрібно торгувати своїм сумлінням, яке є голосом Божим у душі", - переконує глава Церкви.

Він висловив бажання, що хотів би, щоб усю Україну об'єднало бажання змінити те, що нам сьогодні не подобається, а не розчарування. "І ми маємо силу для такого об'єднання, тому що в нас є можливість вибирати. Якщо ми нехтуватимемо такою можливістю, у нас її заберуть", - резюмував Блаженніший Святослав.

Нагадаємо, вибори народних депутатів України відбудуться 28 жовтня 2012 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся