Івано-Франківськ не зміг провести аукціон з продажу майнового комплексу магазину через наявність лише одного покупця.

В Івано-Франківську не відбувся аукціон з продажу майнового комплексу магазину через наявність лише одного покупця, повідомив РБК-Україна голова Фонду комунального майна міста Михайло Юсип. «Аукціон не відбувся, була лише одна заява від приватного підприємства», - сказав він.

М.Юсип також зазначив, що це уже вдруге місто намагалось продати цей магазин на аукціоні. На першому аукціоні у 2009 р. не було жодного покупця.

Тому, за його словами, нині мерія розглядає можливість продажу майнового комплексу магазину приватному підприємству, яке подавало заявку на участь в аукціоні.

«Воно готове виконати всі наші умови, в тому числі погасити кредиторську заборгованість магазину», - сказав голова Фонду коммунального майна.

Нагадаємо, в Івано-Франківську на аукціон 30 березня 2010 р. виставлено майновий комплекс держпідприємства «Магазин №111» площею 495 кв. м. Початкова ціна продажу - 801,842 тис. грн. (без ПДВ). Магазин знаходиться у центральній частині Івано-Франківська. Його кредиторська заборгованість на 1 березня 2010 р. становила 366 тис. грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся