Іспанські профспілки і Magna домовилися про скорочення робочих місць на заводі Opel в Сарагосі.

П'ятниця 23 жовтня 2009 09:39

Іспанські профспілки CCOO і UGT досягли з австро-канадською компанією Magna базової угоди про роботу німецького автоконцерну Opel в Сарагосе, а також про скорочення там робочих місць. Як повідомив міністр економіки і промисловості Іспанії Мігель Себастьян, який був посередником на переговорах, "майбутнє заводу гарантоване на найближчі 10 років", передає Deutsche Welle.

Він уточнив, що Magna зобов'язалася скоротити не більше 900 робочих місць на заводі замість 1 тис. 300, як планувалося раніше. Більш того, співробітники заводу пропрацюють на підприємстві щонайменше до 2011 р. На заводі Opel, розташованому в м. Сарагоса на північному сході Іспанії, в даний час працюють близько 7,5 тис. осіб.

Іспанські профспілки робочих Opel в Європі виступають категорично проти ідеї скорочення співробітників автозаводу і перенесення виробництва до Німеччини, в чому їх підтримує уряд країни. Тим часом, без їх схвалення операція з продажу Opel консорціуму канадської компанії Magna і російського Ощадбанку не відбудеться. Поки альянсу Magna-Ощадбанк вдалося заручитися підтримкою Великобританії відносно свого плану з покупки Opel. Офіційний Лондон за участю англійських профспілок домовився з Magna про збереження двох заводів Vauxhall і майже 5 тис. робочих місць на цих підприємствах. Раніше консорціум обіцяв зберегти більше 10 тис. робочих місць на заводах Opel в Германії. Тим часом, згідно первинному плану, Magna припускала скоротити майже 11 тис. з 55 тис. працівників європейських працівників General Motors, якій належав Opel.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся