Інвестиції в торговельну нерухомість у Європі в I півріччі 2013 р. склали 10,3 млрд євро

У I півріччі 2013 інвестиції в торговельну нерухомість у Європі склали 10,3 млрд євро, що, що більш ніж на 40% перевищує показник аналогічного періоду минулого року (7,3 млрд євро). Про це йдеться у звіті Jones Lang LaSalle.

У I півріччі 2013 інвестиції в торговельну нерухомість у Європі склали 10,3 млрд євро, що, що більш ніж на 40% перевищує показник аналогічного періоду минулого року (7,3 млрд євро). Про це йдеться у звіті Jones Lang LaSalle.

Як відзначають аналітики, ринок інвестицій у торговельну нерухомість Європи демонструє значне зростання. Так, в II кварталі 2013 р. обсяг інвестицій в торгові об'єкти Європи склав 5,1 млрд євро., Що можна порівняти з показником попереднього звітного періоду.

"Зростання обсягу угод викликаний, насамперед, збільшенням якісної пропозиції на ринку, що дозволяє задовольнити потенційний попит інвесторів на торговельні активи в Європі. Така динаміка була досягнута не тільки за рахунок традиційних" локомотивів "європейської економіки, таких як Великобританія, Франція і особливо Німеччина", - йдеться у звіті.

Читайте також: У Києві до кінця року планується введення в експлуатацію близько 180 тис. кв.м. торгових площ, - дослідження

Зазначається також зрослий інтерес до торгової нерухомості в Швеції, Польщі, Італії, Португалії, Словенії, Австрії, Росії та Туреччини.

Інвестори цікавляться не тільки столицями. Вони активно придивляються до нерухомості в регіонах, звертаючи більше уваги на фундаментальні показники об'єктів.

"На ринок виходить все більше опортуністичних інвесторів. Із зростанням рівня позикового капіталу, доступного для учасників ринку нерухомості, ми очікуємо подальшого зростання активності цих інвесторів у другому півріччі. Якщо говорити про географію, то зараз ми спостерігаємо цілу низку угод, які повинні бути закриті в Незабаром у країнах Південної Європи. Вони стануть важливими прецедентами і додадуть інвесторам упевненість, так потрібну ринку для подальшого прискорення темпів зростання ", - зазначив Директор європейського відділу інвестицій у торговельну нерухомість компанії Jones Lang LaSalle Джеремі Едді.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся