Іноземні банки йдуть з України через складність адаптації до місцевих умов, - учасник ринку

П'ятниця 25 січня 2013 19:18

Іноземним банкам складно адаптуватися до специфіки роботи в Україні. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив глава "Першого Українського Міжнародного Банку" Сергій Черненко.

"А саме політичної та економічної нестабільності, складнощів у реалізації банками своїх прав як кредитора, а також роботі судової системи в нашій країні", - зазначив Черненко.

Він нагадав, що в Європі зазнала змін законодавча база, що регулює банківську діяльність: Базель III, підвищення забезпечення ризиків, призвели до того, що робота в Україні з її досить невисоким рейтингом вимагає значних капітальних витрат з боку банків.

"Також, наслідки кризи досі позначаються на західних банках. Багато з них отримали допомогу від держави і обмежені в рівні ризиків, які вони можуть приймати. Все це призводить до того, що вони намагаються зменшувати ризикові вкладення в такі країни як Україна", - відзначив банкір.

Читайте також: НБУ покарав банки за дестабілізацію на міжбанку і продовжує перевірки, - Арбузов

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся