ru ua

Ініціативна група ПФТС має намір опротестувати рішення зборів членів ПФТС, запланованих на 24 грудня 2009 р.

Ініціативна група членів ПФТС має намір опротестувати і добитися визнання незаконними рішень загальних зборів асоціації членів ПФТС, запланованих на 24 грудня 2009 р. Про це журналістам заявив генеральний директор інвестиційної компанії, член асоціації ПФТС Ігор Когут, передає кореспондент РБК-Україна. Він уточнив, що це відбудеться, якщо нинішня рада асоціації не врахує вимог ініціативної групи.

Однією з принципових вимог ініціативної групи є зміна статуту ПФТС, складу ради ПФТС, зсув Ірини Зарі з посади президента асоціації ПФТС, а також вимога розглянути можливість участі в капіталі ПФТС всіх потенційних стратегічних інвесторів.

Як завірив РБК-Україна І.Когут, станом на 7 грудня 2009 р. ПФТС отримала офіційні заявки на входження в капітал від 2 інвесторів: ММВБ і УМВБ.

В той же час, як повідомив РБК-Україна начальник інформаційно-аналітичного відділу ПФТС Андрій Коломієць, ПФТС отримали офіційні документи тільки від одного інвестора - ММВБ. Саме питання про долю цієї компанії в капіталі ПФТС і буде розглянутий на загальних зборах членів асоціації 24 грудня.