Індекс споживчої довіри в США в квітні 2010 р. знизився до 72,2 пункту з 73,6 в попередньому місяці.

Індекс споживчої довіри в США, за остаточними даними, в квітні 2010 р. знизився до 72,2 пункту з березневого значення в 73,6 пункту. Така інформація представлена в опублікованій сьогодні доповіді Мічиганського університету, передає РБК. Аналітики чекали, що значення індексу складе 71 пункт.

Остаточні дані за квітень виявилися кращими попередніх, опублікованих 16 березня, згідно яким значення індексу склало 69,5 пункту. У лютому ц.р. значення індексу споживчої довіри склало 73,6 пункту.

Індекс поточних економічних умов в квітні 2010г. знизився на 1,4 пункту в порівнянні з березнем і склав 81 пункт, індекс очікувань споживачів знизився також на 1,4 пункту - до 66,5.

Індекс університету Мічигану розраховується щомісячно за наслідками опиту 500 сімей, що стосується їх фінансового положення і очікувань щодо економіки. Вважається, що даний індекс відображає стан і найближчі перспективи споживчого попиту - ключового компоненту американської економіки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся