І.Пукшин: В.Янукович має вирішити, як звільнити з посад голів МНС і Мінтрансзв'язку, та призначити в.о. глав цих відомств.

Прем'єр-міністр Віктор Янукович має прийняти рішення, яким чином звільнити з посад міністра з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича та міністра транспорту та зв'язку Миколу Рудьковського, та призначити виконуючих обов'язки глав цих відомств. Таку позицію Секретаріату Президента озвучив на брифінгу заступник глави Секретаріату Президента Ігор Пукшин. За його словами, Рада нацбезпеки і оборони (РНБО) не звільнила цих міністрів, а відсторонила їх від виконання посадових обов'язків. І.Пукшин зауважив, що звільнення – це фактичне позбавлення особи виконання обов'язків міністра із записом до трудової книжки. А відсторонення – це позбавлення виконання функцій на відповідній посаді. "І один, і інший (М.Рудьковський та Н.Шуфрич) не мають права виконувати функції управління", - підкреслив заступник глави Секретаріату Президента. Водночас він зазначив, що частково погоджується із позицією міністра юстиції Олександра Лавриновича в тому, що звільняти міністрів має парламент. Але в даному випадку саме уряд має прийняти рішення, на кого покласти виконання обов'язків глав МНС та Мінтрансзв'язку. Призначити М.Рудьковського і Н.Шуфрича виконуючими обов'язків голів Мінтрансзв'язку та МНС не можна, тому що РНБО відсторонила їх від виконання обов'язків.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся