І.Попеску направив депутатське звернення Генпрокурору щодо з'ясування обставин здійснення візиту Ю.Тимошенко до Брюсселя.

Народний депутат від Партії регіонів Іван Попеску направив депутатське звернення Генеральному прокурору України Олександру Медведьку та міністру закордонних справ Володимиру Огризку з приводу з'ясування обставин здійснення візиту прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко та супроводжуючих її осіб до Брюсселя, повідомляє прес-служба Партії регіонів. Як повідомляли ЗМІ, - йдеться у депутатському запиті Івана Попеску, - прем'єр-міністр України Ю.Тимошенко здійснила одноденний візит до Брюсселя для участі в самміті Європейської народної партії. "Поїздка глави уряду на такий нехай поважний, але все ж таки партійний форум у період загострення соціально-економічної та політичної ситуації в Україні викликає щонайменше подив, - відзначає народний депутат. – Адже ще зовсім недавно Ю. Тимошенко скасувала свій офіційний візит до Швеції, мотивуючи цей вчинок як раз складною внутрішньополітичною ситуацією в Україні". "Окрім того, 19 червня в Україні був робочий день. Отже, з огляду на оголошену мету візиту та відповідно до вимог чинного законодавства, прем'єр-міністр та супроводжуючі її особи мали перебувати у відпустці. Також названі обставини не передбачають фінансування поїздки державним коштом. Відсутність вичерпної інформації щодо обставин поїздки Ю.Тимошенко та супроводжуючих її осіб до Брюсселя породжує в суспільстві цілком слушні запитання. А саме: чи відбувалася поїздка прем'єр-міністра на партійний форум у робочий час? Чи витрачалися на поїздку кошти з державного бюджету?", - сказав він. Звертаючись із депутатським запитом до Генерального прокурора України та міністра закордонних справ народний депутат І.Попеску просить перевірити зазначені обставини здійснення візиту Ю.Тимошенко та супроводжуючих її осіб до Брюсселя, надати офіційне роз'яснення і викласти позицію з питань, віднесених до компетенції Генпрокуратури та МЗС.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся