І.Кириленко, А.Шкіль і О.Ляшко направились до В.Литвина для узгодження питань по парламентських комітетах, - А.Кожем'якін.

Голова фракції БЮТ Іван Киріленко із нардепами від БЮТ Андрієм Шкілем і Олегом Ляшком попрямували до спікера парламенту Володимира Литвина для остаточного узгодження питань щодо парламентських комітетів. Про це РБК-Україна заявив заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

"Ми провели групу депутатів на чолі з Кириленком, щоб все-таки ще раз спробувати вирішити це питання за час, що залишився, до початку пленарного засідання. Якщо ми отримаємо відповідь, то візьмемо ще раз перерву, і діятимемо згідно тієї ситуації, яка буде, аж до блокування. Для того, щоб наполягати на своїх вимогах з нашими опонентами, треба діяти їх же зброєю", - підкреслив А.Кожем'якин.
Слід зазначити, що в засіданні фракції взяли участь 73 нардепи України.

Нагадаємо, раніше сьогодні Фракція Блоку Юлії Тимошенко ухвалила рішення відкликати всіх своїх голів, перших заступників голів і секретарів парламентських комітетів. Про це в ході пленарного засідання заявив голова фракції Іван Кириленко. За його словами, це робиться для того, щоб "повністю розблоковувати процес переформатування розподілу комітетів".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся