Господарський суд м. Києва задовольнив клопотання у справі ДП НАЕК "Енергоатом" щодо надання перерви в судовій справі до 14 липня ц.р.

Господарський суд м. Києва задовольнив клопотання від відповідача у справі з визнання банкрутства ДП НАЕК "Енергоатом" щодо надання у судовій справі перерви до 14 липня ц.р. задля урегулювання фінансових проблем між позивачем і відповідачем і укладання мирової угоди. Про це РБК-Україна повідомив директор з правового забезпечення ДП НАЕК "Енергоатом" Павло Гаспарянц. За його словами, позивачем в даній справі виступають 3 компанії - ТОВ "Енергія МК", ТОВ ПКС "Енергоресурс", ЗАТ "Укрспецресурс", які вимагають в даній судовій справі від "Енергоатому" 28 млн грн, які "Енергоатом" заборгував перед ними. У свою чергу, прокоментувавши це, нардеп від ПР Андрій Деркач, повідомив, що на його думку дане клопотання "Енергоатому" було подане для того, щоб він розрахувався протягом цих 2 тижнів з позивачами у зв'язку з тим, що ця сума є фіктивною і потребує перевірки всіх документів щодо цієї суми прокуратурою. А.Деркач повідомив, що він як нардеп вже подав звернення до прокуратури.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся