Госпсуд Івано-Франківської обл. задовольнив позов ГПУ щодо визнання недійсними змін до установчого договору ЗАТ "Лукор".

Рішенням господарського суду Івано-Франківської області від 27 червня 2008 р. задоволено позов Генеральної прокуратури України в інтересах держави в особі Кабінету міністрів України до ТОВ "Лукойл-Нафтохім", ВАТ "Оріана", ЗАТ "Лукор" про визнання недійсними змін до установчого договору останнього. Про це повідомляє прес-служба ГПУ. На підставі незаконних умов установчого договору інвестором ТОВ "Лукойл-Нафтохім" внесено до статутного фонду ЗАТ "Лукор" акції іншого підприємства замість коштів, сировини та обладнання. Державою ж внесено цілісний майновий нафтохімічний комплекс ВАТ "Оріана". Зазначене зумовило неефективне використання державного майна та незабезпечення прибуткової діяльності погашення іноземного кредиту, наданого ВАТ "Оріана" під гарантії Кабінету міністрів України.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся