ru ua

Госпсуд м. Києва порушив провадження у справі про банкрутство ТОВ "О'КЕЙ Україна".

Господарський суд м. Києва постановою від 15 березня 2010 р. порушив провадження у справі №50/86-б про банкрутство ТОВ "О'КЕЙ Україна". Повідомлення опубліковане сьогодні в газеті "Голос України".

Розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Віталію Варакіну. Заяви кредиторів приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.

Мережа гіпермаркетів "О'КЕЙ" до липня 2009 р. була однією з найбільших на території України. На момент закриття об'єднувала чотири магазини загальною торговою площею 36 тис. кв. м в Києві, Кривому Розі, Запоріжжі та Харкові. 100% ТОВ "О'КЕЙ Україна" через Expert Capital SA (Люксембург) належали естонському бізнесменові Хіллару Тедеру.

У липні 2009 р. всі магазини мережі були закриті. На початку вересня девелоперська компанія "Панорама Груп" заявила, що знайшла орендаря на три об'єкти, на яких розташовувався "О'КЕЙ". Девелопер підписав довгострокові договори оренди з ТОВ "Ашан Гіпермаркет Україна", що розвиває в Україні мережу гіпермаркетів французької Auchan.