Госпсуд Києва визнав банкрутом столичний готель "Славутич"

Господарський суд Києва визнав банкрутом столичний готель "Славутич". Про це йдеться у повідомленні у виданні "Голос України".

Ліквідатором призначено Олексія Щербаня.

Подання про банкрутство ініціювала компанія "Сталькою М" (Київ), яка є кредитором готелю, та висунула позов на 11.3 млн грн, говориться у рішення суду в реєстрі судових справ.

Ухвалою попереднього засідання від 15 травня 2012 р. визнано кредиторами відкритого акціонерного товариства "Готель "Славутич" ТОВ "Сталькон - М" на суму 15,7 млн грн; приватне підприємство "Веста - Сервіс" на суму 298,6 тис., грн; ТОВ "Ремонтно - будівельна компанія - "Славутич" на суму 696 тис. грн, затверджено реєстр вимог кредиторів на загальну суму 16,7 млн грн грн та зобов'язано розпорядника майна боржника Щербаня повідомити кредиторів про місце і час проведення зборів кредиторів.

Готель "Славутич" розташований в Києві на лівому березі Дніпра, на Русанівському острові, неподалік від метро "Лівобережна" та Міжнародного виставкового центру.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся