Госпсуб'єкти не повинні допускати до перевірки органи держнагляду, які порушують закон "Про основні принципи держконтролю", - корпорація IFC.

Госпсуб'єкти не повинні допускати до перевірки органи держнагляду, якщо вони порушують закон "Про основні принципи держконтролю". Про це заявив сьогодні радник з економічних і податкових питань міжнародної фінансової корпорації IFC Дмитро Пятаченко, виступаючи на III форумі "Влада і бізнес - партнери" в Києві. Так, згідно з даними IFC, в першому півріччі ц.р. 31% підприємств повідомили, що не завжди були ознайомлені з підставами для позапланової перевірки з боку контролюючих держорганів. 16% підприємств повідомили, що перевіряючі не пред'являли їм документів на перевірку, а ще 27% підприємств вказали, що в ході позапланових перевірок перевірялися питання, не вказані в документі на перевірку. Крім того, на 27% малих підприємств були порушені терміни проведення позапланових перевірок (згідно із законом - не більше 10 днів). При цьому тільки 2% госпсуб'єктів у зв'язку з різними вищепереліченими порушеннями не пустили перевіряючих на підприємство. "Це свідчить про те, що підприємці не використовують права, що надаються їм законом "Про основні принципи держнагляду". Оскільки, як свідчить вищенаведена статистика, підприємства у багатьох випадках мали законні підстави не пускати перевіряючих", - відзначив Д.Пятаченко.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся