ru ua

У Харкові затримані екс-"беркутівці" у справі про розстріл Майдану, - ГПУ

У Харкові затримані екс-"беркутівці" у справі про розстріл Майдану, - ГПУ Фото: Віктор Шокін відзвітував 3 затримання екс-"беркутівців"

У Харкові затримані троє колишніх співробітників "Беркута", причетних до вбивства активістів Євромайдана в Києві, які в даний час є чинними співробітниками МВС. Про це на брифінгу повідомив генпрокурор України Віктор Шокін, передає прес-служба ГПУ.

"21 квітня, в ході спільної спецоперації Генеральної прокуратури і Служби безпеки України у місті Харкові затримані троє колишніх співробітників "Беркута", які в даний час є чинними співробітниками міліції, а двоє з них займають керівні посади", - заявив Шокін.

За його словами, колишні співробітники "Беркута" обґрунтовано підозрюються у скоєнні вбивств мирних громадян 18 лютого 2014 р., а також нанесенні тілесних ушкоджень.

Віктор Шокін також додав, що мова йде про одному з епізодів Майданівської справи. Мова йде про епізод, коли під час розгону мирної ходи до Верховної Ради України по вулицях Грушевського, Інститутській, Кріпосному провулку в Києві співробітниками правоохоронних органів було вбито 5 осіб, поранено 62 людини і ще більш 400 нанесені тілесні ушкодження.

Нагадаємо, Київрада затвердила список присяжних у справі екс-беркутівців Аброськіна і Зінченко.