ДСБЕЗ: У Харківській обл. викрито конвертцентр, через який було переведено 1,5 млрд грн.

У Харківській обл. викрито конвертцентр, через який було переведено 1,5 млрд грн, повідомляє прес-служба Державної служби боротьби з економічною злочинністю України (ДСБЕЗ).
Cпівробітники відділу захисту бюджетних коштів Управління ДСБЕЗ ГУМВС України в Харківській обл. викрили двох 35-річних зловмисників, яким обґрунтовано інкримінується створення «конвертаційного центру» та легалізацію грошових коштів, отриманих злочинним шляхом.
Зловмисники, діючи за попередньою змовою, шляхом складання фіктивних документів та незаконних операцій на ринку цінних паперів, створили низку суб'єктів господарської діяльності, що спеціалізуються на операціях на ринку цінних паперів (компанія з управління активами, корпоративні фонди, акціонерні товариства, що мають ліцензію здійснювати торгівлю цінними паперами) та фіктивні фірми, зареєстровані на підставних осіб.
У ході розслідування було встановлено, що за розрахунковими рахунками та за рахунками в цінних паперах упродовж минулого року шахраями було здійснено операцій на загальну суму понад 1,5 млрд грн. Всі ці господарські операції мали безтоварний характер та проводились з використанням технічних цінних паперів.
Відповідно до санкції суду з метою відшкодування збитків накладено арешт на рахунки цінних паперів на загальну суму понад 60 млн грн. Також вилучено всю первинну бухгалтерську документацію фіктивних підприємств, 16 печаток, векселі на загальну суму понад 6 млн грн. На особливому рахунку платіжної карти заблоковано 1,2 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся