Група "За Україну!" не підтримає урядовий законопроект про пенсійне страхування, який входить до антикризового пакету, - В.Кириленко.

Депутатська група "За Україну!" не підтримає урядовий законопроект № 3521 "Про внесення змін до закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо збереження стабільності фінансування системи пенсійного забезпечення)", який входить до так званого антикризового пакету. Про це заявив голова громадського руху "За Україну!", депутат від фракції "Наша Україна – Народна самооборона" В"ячеслав Кириленко, повідомляє прес-служба руху. За словами В.Кириленка, "внесений урядом на заміну раніше розданого законопроект №3521, на відміну від попереднього, вже не передбачає навіть обмеження верхнього розміру пенсій депутатам та іншим "привілейованим" пенсіонерам, зате зберігає дискримінаційні норми щодо малого бізнесу". "Урядовий законопроект уже вкотре пропонує збільшити втричі внески малого бізнесу до Пенсійного фонду, що просто зажене цих людей у тінь, і ніяких надходжень від них не буде – ні пенсійних, ні податкових", - наголосив він. Нагадаємо, зазначеним законопроектом, зокрема, пропонується надати право фізичним особам - суб"єктам підприємницької діяльності визначати самостійно суми страхових внесків на загальнообов"язкове державне пенсійне страхування для себе та членів своїх сімей. При цьому сума страхового внеску, з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся