Гройсман заявив, що все страшне для України вже позаду

НовиниПолітика    17.11.2016 - 18:07
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Також Гройсман анонсував підвищення пенсії в 2017 року на 10%

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що все страшне для України вже позаду. Про це глава уряду заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Завдяки тому, що в такий важкий період часу люди проявили своє терпіння для таких болючих трансформацій. Зараз я вважаю, це моє глибоке переконання, все страшне вже позаду, ми повинні йти і будувати якісно нову країну", - зазначив Гройсман.

За словами Гройсмана, уряд повинен був прирівняти мінімальну зарплату до фактичного прожиткового мінімуму, який виникне в 2017 році. Також Гройсман анонсував підвищення пенсії в 2017 року на 10%.

"Вже з 1 грудня ми також піднімаємо на 10% мінімальну пенсію, мінімальні соціальні стандарти. Ми розуміємо, що це, так би мовити, ще не достатньо. Але це ті кроки, які ми робимо. З 1 грудня - на 10% пенсія. З 1 січня у два рази збільшуємо мінімальну зарплату. І також ті зарплати, про які я сказав сьогодні - це вчителі та лікарі. І рухаємося далі", - додав прем'єр.

Нагадаємо, у Верховній Раді України з'явився текст доопрацьованого законопроекту №5000 " про державний бюджет на 2017 рік.

On Top