Гриценко вважає Єханурова причетним до відчуження Дніпропетровського військового госпіталю

НовиниПолітика    06.10.2014 - 13:44

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в ефірі "5 каналу" спростував свою причетність до незаконної приватизації госпіталю і побічно звинуватив у махінаціях екс-міністра оборони Юрія Єханурова.

Нагадаємо, раніше в сюжеті "5 каналу" з'явилася інформація про те, що проданий в 2007 р. Дніпропетровський військовий госпіталь опинився в руках російського державного банку ВТБ. За даними телеканалу, в 2007 р., будучи міністром оборони Анатолія Гриценка, госпіталь був проданий за сумнівними схемами. "Ми піднімали питання Дніпропетровського військового госпіталю, який, як ви знаєте в 2007 році з якимись махінаціями був проданий приватній структурі, яка заклала госпіталь, який належить Міноборони, російському банку ВТБ. Сьогодні, по суті, госпіталь, в якому лікують наших хлопців, належить країні-окупантові", - заявила в сюжеті уповноважений Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Лугнанской областях Ірина Геращенко.

У відповідь на цей сюжет, в п'ятницю, 3 жовтня, в ефірі "5 каналу" Гриценко, спростував свою причетність до незаконної приватизації госпіталю. "Виходить сюжет, суть якого: Гриценко продав Дніпропетровський військовий госпіталь в руки ворога - російському банку. 5 канал дає слово Гелетею, депутату із президентської команди, прокуратурі, мого слова не питає. Якщо б запитали, я б пояснив, що ще за часів Януковича, по відношенню до якого я був в жорсткій опозиції, було порушено кримінальну справу, було проведено розслідування і чітко з'ясували, що коли Гриценко був міністром оборони був укладений договір - вигідний і законний. Договір передбачав будівництво нового сучасного госпіталю", - зазначив Гриценко.

Розповідаючи про приватизацію госпіталю, Гриценко заявив про те, що за непрозорими схемами він був відчужений вже в період перебування в кріслі міністра оборони Юрія Єханурова. "Коли Гриценко пішов з посади, прийшов міністр оборони Єхануров, в цей час з'явилися ділки, які уклали два додаткових договору і перекрутили його суть", - додав Гриценко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top