Громадяни України, які постраждали в ДТП у Білорусі, доставлені літаком до Одеси, - Вілкул

НовиниНадзвичайні події    06.08.2013 - 16:07

Громадяни України, які постраждали в ДТП у Білорусі, доставлені літаком до Одеси. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook.

"П'ять українців, які постраждали в результаті аварії в Білорусії, сьогодні були доставлені додому в Одесу. Для цього Україна вислала військовий реанімаційно-операційний літак Ан-26 "Віта". Вчора автотранспортом до Одеси були доставлені два українці. Зараз у Білорусії залишається один українець. Найближчим часом у Мінську йому буде проведена операція", - зазначив Вілкул.

Всі постраждалі повністю забезпечені необхідними медикаментами. Також прийнято рішення про надання сім'ям фінансової допомоги. Сім'ї постраждалих отримають по 5 тис. грн, сім'ям загиблих надана допомога з доставки тіл в Одесу і надано 10 тис. грн.

Раніше в прес-службі Міноборони заявили, що постраждалих у ДТП в Білорусі українських громадян евакуюють на батьківщину за допомогою реанімаційно-операційного літака Збройних Сил України Ан-26 "Віта".

Нагадаємо, що 28 липня 2013 р. в Вітебській області в Білорусі сталася велика дорожньо-транспортна аварія, в результаті якої загинули 4 і постраждали 9 громадян України. У лікарні від важких травм, несумісних з життям, помер ще один українець. В аварію потрапили автомобіль Opel Omega з російськими номерами (Санкт-Петербург) і мікроавтобус Mercedes Sprinter з українськими реєстраційними знаками (Одеська обл.). За попередньою інформацією, Opel виїхав на зустрічну смугу руху та скоїв лобове зіткнення з мікроавтобусом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top