На кордоні з Угорщиною через ДТП буде тимчасово обмежено роботу пункту пропуску

НовиниНадзвичайні події    26.07.2017 - 20:30
Фото: ДТП (ramstein.af.mil)
Фото: ДТП (ramstein.af.mil)

Роботу пункту пропуску буде призупинено через ДТП

На кордоні з Угорщиною через дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) буде тимчасово обмежено роботу пункту пропуску. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної прикордонної служби України.

"Відповідно до інформації, яка надійшла на адресу Чопського прикордонного загону від Прикордонної поліції Угорської Республіки, з 10.00 до 14.00  (за київським часом) 27.07.2017 року оформлення вантажних автомобілів у напрямку пункту пропуску "Тиса-Захонь", що на кордоні з Угорщиною, буде тимчасово призупинено", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, обмеження роботи пункту пропуску вводяться через ДТП, яка сталася на 33 км головної траси №4 (на відстані 8 км від населеного пункту Захонь, Угорщина).

У ході ДТП за участю вантажного автомобіля стався витік небезпечної речовини, для знешкодження якої буде перекрито дану ділянку дороги.

"На час проведення робіт рух вантажних транспортних засобів буде призупинено. Рух легкових автомобілів буде здійснюватися в об’їзд під керуванням представників угорської поліції", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у ДТП у Львівській області постраждали 5 людей.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top