ГПУ: Суд визнав нечинною передачу Мінфіну права змінювати розмір плати за акцизні марки на алкогольні і тютюнові вироби.

Вівторок 17 листопада 2009 09:22

Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив позов Генеральної прокуратури України та визнав нечинними положення постанови Кабінету міністрів №486 від 21 травня 2008 р., якими Міністерству фінансів передано виключні повноваження уряду щодо права змінювати розмір плати за марки акцизного збору для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва. Про відповідне рішення суду від 12 листопада ц.р. повідомила сьогодні прес-служба Генпрокуратури.
За позовом Генпрокуратури окружним адмінсудом Києва визнано такою, що не відповідає правовим актам вищої юридичної сили та нечинною постанову Кабміну "Про затвердження граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади і підпорядкованих їм територіальних органів та інших державних органів" №464 від 13 травня 2009 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся