ГПУ отримала запит СКП РФ щодо надання правової допомоги в розслідуванні справи за фактом масових вбивств росіян в Південній Осетії і передала його в СБУ.

Вівторок 25 серпня 2009 18:23
Генеральна прокуратура України отримала запит Слідчої комісії при прокуратурі РФ щодо надання правової допомоги в розслідуванні кримінальної справи за фактом масових вбивств росіян у Південній Осетії в серпні 2008 р. і передала його до СБУ для вивчення, оскільки це питання знаходиться в компетенції цієї служби, повідомили РБК-Україна в прес-службі ГПУ. Нагадаємо, 24 серпня Слідчий комітет при прокуратурі Росії заявив, що українські військові та 200 членів УНА-УНСО брали участь у військових діях у Південній Осетії в серпні 2008 р. Представник СКП Росії Володимир Маркін зазначив, що під час розслідування було встановлено, що представники України виступали на грузинському боці, і що Москва "має беззаперечні докази цих фактів". Голова Служби безпеки Валентин Наливайченко називає неправдивими заяви СКП Росії про участь українських громадян у військовому конфлікті в Південній Осетії у серпні 2008 р. "Моя принципова позиція полягає в тому, що Україна не була і не є стороною цього конфлікту. Більше того, ми не є агресором у цій ситуації, тому ми не потребуємо ніяких коментарів щодо тих чи інших тверджень слідчого комітету, тим більше, що вони брехливі", – наголосив голова СБУ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся