Держуправління навколишнього середовища Житомирської обл. привело у відповідність видачу дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферу.

Держуправління навколишнього середовища Житомирської обл. привело у відповідність видачу дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферу, повідомляє прес-служба Житомирського відділення АМКУ. На вимогу Житомирського обласного територіального відділення АМКУ Державне управління охорони навколишнього середовища в Житомирській області створило сприятливі умови діяльності суб'єктам ринку послуг з розробки документів, які обґрунтовують обсяги викидів для підприємств, установ, організацій та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності. Вжито заходів, спрямованих на недопущення висування до підприємств, установ, організацій та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності обов'язкових вимог про те, що матеріали (документи) на отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин, розроблені для них усіма суб'єктами господарювання, яким надано на це право, будуть розглядатися після проведення перевірок підприємств Державною екологічною інспекцією в Житомирській області на предмет дотримання природоохоронного законодавства та достовірності наданих документів.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся