Держмитслужба створила новий митний пост для оформлення алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Держмитслужба України з метою вдосконалення та уніфікації механізму здійснення митного контролю та митного оформлення алкогольних напоїв і тютюнових виробів, а також фармацевтичної продукції створила новий митний пост "Акцизний" та підпорядкувала його Київській центральній спеціалізованій митниці. Це нововведення затверджено наказом Держмитслужби від 18 лютого 2010 р. № 130, повідомляє прес-служба відомства.

Початок функціонування нового митного поста - 14 квітня 2010 р.
Наразі митницею вживаються організаційні заходи для забезпечення функціонування митного поста "Акцизний". Зокрема, погоджено розміщення, облаштування та оснащення митного поста на території складу тимчасового зберігання товарів відкритого типу, належного ТОВ "БФ Склад 2", визначене місце прибуття автотранспорту більш ніж на 200 вантажних автомобілів, проводиться робота щодо відкриття митного ліцензійного складу відкритого типу. Узгоджується питання щодо розміщення на території підприємства представників державних служб екологічного, фітосанітарного та санітарного контролю, контролю за обігом наркотичних засобів, а також представників Міністерства охорони здоров'я.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся