Держприкордонслужба: Жителі прикордонних районів на свята зможуть перетинати кордон у спрощеному режимі.

Жителі прикордонних районів на свята зможуть перетинати кордон у спрощеному режимі. Відповідне розпорядження щодо роботи у вихідні та святкові дні видала адміністрація Державної прикордонної служби України, повідомляє прес-служба відомства. У документі передбачені певні особливості в організації служби прикордонних підрозділів та спрощення процедур для громадян, які перетинатимуть кордон на Пасху та у поминальні дні.

Зустрітися з родичами та відвідати могили близьких у спрощеному режимі зможуть жителі прикордонних районів. На підставі письмових звернень органів місцевого самоврядування та за погодженням з прикордонними уповноваженими суміжних держав співробітники Держприкордонслужби України пропускатимуть їх через кордон, у тому числі й поза пунктами пропуску. Для прикладу, згідно із заявками, які подані на цей час, через українсько-російський кордон у такому порядку пропустять близько 3300 осіб, а через українсько-молдовський - близько 2000 осіб.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся