ru ua

Держприкордонслужба виявила незаконне переміщення понад 30 автомобілів з підробленими документами за останній місяць

Держприкордонслужба виявила незаконне переміщення понад 30 автомобілів з підробленими документами за останній місяць Джерело фото:dpsu.gov.ua

На державному кордонi України останнім часом активізувалася робота по припиненню спроб переміщення автомобілів з підробленими документами - тільки за останній місяць при незаконному переміщенні через кордон було виявлено понад 30 таких транспортних засобів. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

У Львівській області в пункті пропуску "Рава-Руська" затримали автомобіль "Нісан NP300" 2011 року випуску. Як з'ясувалося, житель Хмельницького, який їхав за кермом іномарки, використовував підроблені документи, адже було виявлено невідповідність номера кузова з номером, зазначеним у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу. Крім того, встановлено, що цей автомобіль з українською реєстрацією жодного разу не виїжджав з України, а водій перетинав кордон без автомобіля.

Нечисті на руку ділки також намагаються переправляти і більш цінні автомобілі. Один з них затриманий у Закарпатській області при спробі переправити за підробленими документами в Україну автомобіль "Тойота Ленд Крузер" вартістю понад 700 тис. гривень. В результаті перевірки було встановлено, що довіреність на право керування машиною, а також реєстраційний документ повністю підроблені і на території Чехії не вдавалося.

Крім західного кордону, чимало машин з підробленими документами виявили і в Сумській області, і на кордоні з Молдовою. На цих ділянках під час останніх спроб порушників переправити транспортні засоби були затримані майже 20 автомобілів.

Крім автомобілів з підробленими документами, за минулий місяць співробітники Держприкордонслужби також затримали 25 транспортних засобів, які використовувалися для здійснення протиправної діяльності, і 1 автомобіль, який був викрадений.

Напередодні повідомлялося, що Державна прикордонна служба України фіксує нарощування бронетехніки у бойовиків самопроголошеної "Донецької народної республіки".