Держкомітет по технічному регулюванню встановив граничні рівні змісту сірки в дизпаливі для "Галичини" і "Нафтохіміка Прикарпаття".

Відповідно наказу Держкомітету з питань технічного регулювання і споживчої політики від 10.02.2006 р. встановлено максимально допустимий рівень змісту сірки в дизельному паливі виробництва ВАТ "Нафтохімік Прикарпаття" - 0,5%, ВАТ "Галичина" - 0,65%. Термін дії наказу завершується 1.01.2007 р. Дані граничні рівні були встановлені відповідно до внесених змін в національний стандарт України на дизельне паливо узгодженими з Мінпалива і енергетики, Міністерства охорони навколишнього середовища і Держкомітетом по технічному регулюванню. Про це повідомила прес-служба Мінпаливенерго. Також, наказом Держкомітету, продаж дизпалива із змістом сірки більше 0,2% дозволена тільки для потреб сільського господарства і спеціальної техніки не оснащеної регулюючими механізмами. Реалізація такого палива на АЗС заборонена. За словами міністра палива і енергетики Івана Плачкова, ще в 1999 р. були встановлені стандарти, які дозволяли НПЗ виробляти дизпаливо із змістом сірки таким вище 0,2% тільки до 1.01.2005 р. У свою чергу, заводи зобов'язалися протягом п'яти років забезпечити такий стандарт, проте на трьох заводах ("Галичина", "Нафтохімік Прикарпаття" і Херсонський НПЗ) відповідні установки досі побудовані. За пропозицією двох заводів було ухвалено рішення продовжити дію наказу до кінця 2006 р. за умови початку робіт по модернізації підприємств.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся