Держдума РФ прийняла заяву про неприпустимість образ на адресу народів Росії з боку колишніх республік СРСР

П'ятниця 22 квітня 2011 17:18

Держдума прийняла заяву у зв'язку з проявами негативного ставлення до народів Росії й загального історичного минулого в ряді держав - колишніх республік СРСР, передає РБК.
Раніше з ініціативою внесення документа до Держдуми виступила фракція ЛДПР.
У заяві наголошується, що в деяких державах звучать образливі висловлювання на адресу російського народу та інших народів Росії, нагнітається русофобія, оскверняють кладовища, демонтуються пам'ятники і меморіали на честь воїнів-визволителів. Депутати вважають неприпустимими і викликають ситуації, коли подібні негативні явища прямо або побічно заохочуються офіційною владою і політичними діячами. На їхню думку, це не сприяє розвитку добросусідських відносин, у тому числі зміцнення інтеграції в рамках СНД.
У заяві також наголошується, що такі дії не можуть бути залишені без адекватної реакції керівництва РФ, яка має право приймати всі необхідні заходи політичного та економічного характеру у відповідь на зазначені факти.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся