Держбюджет-2018: Парубій заявив, що "осінь буде складною"

Держбюджет-2018: Парубій заявив, що "осінь буде складною"
Фото: Андрій Парубій (РБК-Україна)

Проект держбюджету-2018 буде поданий урядом до 15 вересня

Глава Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що у плані формування держбюджету-2018 "осінь буде складною". Про це Парубій заявив в інтерв’ю телеканалу "Рада", повідомляє прес-служба ВРУ.

За словами Парубія, для збереження термінів розгляду і ухвалення держбюджету-2018 необхідно враховувати, як і коли будуть схвалені судова, медична і пенсійна реформи. 

"Ухвалюючи кожну з реформ, ми закладаємо логіку змін до проекту бюджету, ухвалюючи пенсійну реформу - ми закладаємо логіку самого бюджету. Але потім нам доведеться провести кропітку і детальну роботу, щоб співставити цей проект з тими фінансовим потребами, які виникли при ухваленні реформ. У плані формування головного фінансового документу держави осінь буде складною", - заявив він, додавши, що необхідно буде узгодити усі фінансові потреби для реалізації реформ та закласти їх у бюджет.

Парубій також зазначив, що проект держбюджету-2018 буде поданий урядом до 15 вересня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 6 вересня 2017 року Міністерство фінансів внесло на розгляд Кабінету міністрів України проект держбюджету-2018.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся