Держадміністрація зв'язку та НКРЗ підписали план взаємодії з питань телекомунікацій.

 

Голова Національної комісії з питань регулювання зв'язку України Сергій Колобов і заступник міністра транспорту та зв'язку України - голова Державної адміністрації зв'язку Микола Гончар підписали план взаємодії відомств з питань телекомунікацій на 2010 р. Про це повідомляє прес-служба НКРЗ. "Подібний план діяв у 2009 р. і передбачав спільну роботу ДАЗ та НКРЗ. На жаль, у минулому році Державна адміністрація зв'язку виконала свої зобов'язання не більше ніж на 5%", - зазначив голова НКРЗ.

 

Планом передбачено упродовж року підготувати та внести зміни до галузевих нормативно-правових актів та керівних нормативних документів, зокрема, розробити порядок проведення експертизи при досудовому вирішенні спорів операторів телекомунікацій, правила взаємодії у складі телекомунікаційних мереж загального користування мереж з різними технологіями обробки, комутації, перенесення сигналів, Положення про порядок здійснення координації частотних присвоєнь України, внести зміни до національного плану нумерації та плану використання радіочастотного ресурсу України тощо.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся