В горах Івано-Франківської області від удару блискавки загинув відпочиваючий з Харкова

НовиниНадзвичайні події    24.07.2017 - 10:04
Фото: блискавка (facebook.com/MNS.GOV.UA)
Фото: блискавка (facebook.com/MNS.GOV.UA)

Під горою Кострич від удару блискавки загинув 48-річний житель Харкова

В Івано-Франківській області у горах біля села Бистрець від удару блискавки загинув відпочиваючий з Харкова. Про це йдеться в повідомленні управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області в Facebook.

Повідомляється, що 23 липня о 18:06 до служби порятунку надійшло повідомлення про те, що біля села Бистрець у долині Псарівка гори Кострич Верховинського району в результаті попадання блискавки загинув 48-річний житель Харкова, який перебував на відпочинку.

"Для транспортування тіла загиблого були залучені 5 рятувальників Верховинського пошуково-рятувального відділення. Гірські рятувальники знесли тіло загиблого з Кострича та передали працівникам Національної поліції", - йдеться в повідомленні.

 

Людину вбила блискавка 23 липня о 18:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що біля села Бистрець ...

Опубліковано Управління ДСНС України в Івано-Франківській області 23 липня 2017 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Черкаській області від удару блискавки загинули три людини. Трагедія сталася, коли сім'я збирала огірки на полі сільськогосподарського виробничого комбінату.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top