ДПСУ: В Україні кількість "спрощенців" зросла на 149 тис. - до 1,15 млн підприємців

Середа 11 липня 2012 14:06

Кількість представників малого та середнього бізнесу в Україні зросла після запровадження нової моделі спрощеної системи оподаткування на 149 тис. підприємців - до 1 млн 154 тис. Про це під час свого брифінгу повідомив голова Державної податкової служби Олександр Клименко, передає прес-служба ДПСУ.
"На початку року я обіцяв оприлюднити статистику щодо кількості "спрощенців". Ось вона: загальна кількість представників малого бізнесу зросла на 149 тис. підприємців. Тепер в Україні 1 млн. 154 тис. платників єдиного податку", - сказав керівник податкової.

Головним чинником зростанням сегменту малого бізнесу він вважає підвищення рівня податкового сервісу.

"Платники єдиного податку швидко, без конфліктів перейшли на нові правила. Це відбулося за рахунок професійної організації процесу. І підприємці відреагували на це відповідним чином - цілком позитивно. Вони залишилися в економіці та вчетверо збільшили сплату єдиного податку", - підкреслив Клименко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підприємці-"спрощенці" у І кв. 2012 р. перерахували до бюджету майже в два рази більше - 532,7 млн грн єдиного податку.

 

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся