Голова Укрдержреєстру виступає за об'єднання Держреєстру права на нерухоме майно та земельного кадастру

Голова Державної реєстраційної служби України Ігор виступає за об'єднання Державного реєстру права на нерухоме майно та Державного земельного кадастру.

Голова Державної реєстраційної служби України Ігор Алексєєв виступає за об'єднання Державного реєстру права на нерухоме майно та Державного земельного кадастру. Про це Алексєєв заявив під час прямої лінії з читачами в газеті "Урядовий кур'єр".

"Першочерговими завданнями служби по боротьбі з корупцією - об'єднання Державного реєстру права та Державного земельного кадастру (бо реєстри, які діяли до 2013 р. і так вже об'єднані У рамках Державного реєстру речових прав на нерухоме майно), спрощення наявних процедур за максимального використання інформаційних технологій Інтернет-ресурсу та СМС-розсилок", - заявив Алексєєв.

"На інноваційні технології немає грошей, але є сподівання, що керівники найбільших операторів стільникового зв'язку простягнуть нам руку допомоги у цьому питанні", - додав він.

Голова Укрдержреєстру зазначив, що уже дав доручення активізувати роботу з міжнародного співробітництва.

"Думаю, уже найближчим часом вийдемо на підписання міждержавної угоди з Естонією, Латвією та Грузією, і переймемо найкращі практики цих країни", - повідомив Алексєєв.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся