Глава Єврогрупи: Програма фінансової допомоги Кіпру буде складена у вересні

Вівторок 10 липня 2012 10:25

Програма фінансової допомоги Кіпру буде складена у вересні 2012 р. Про це повідомив глава Єврогрупи Жан-Клод Юнкер. За його словами, обговорення основних елементів програми надання Кіпру фінансової допомоги почнеться після того, як Єврогрупа отримає аналіз даних, зібраних представниками "трійки" міжнародних кредиторів (Євросоюз, Європейський центральний банк і Міжнародний валютний фонд). Остаточний варіант програми буде затверджено у вересні ц.р., передає Reuters.

В кінці червня 2012 р. уряд Кіпру звернувся до партнерів по єврозоні із закликом надати фінансову допомогу. У разі затвердження програми допомоги влада мала намір за рахунок виділених коштів боротися з наслідками, які викликає боргова криза в Греції. "Запитувані кошти будуть використовуватися для стримування ризиків в економіці Кіпру, які головним чином виникають через негативний вплив на фінансовий сектор з боку Греції", - наголошувалося в офіційній заяві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся