Загибель прикордонника в Сумській області не пов'язана з тероризмом, - ОДА

НовиниНадзвичайні події    12.08.2016 - 14:46
Фото: глава Сумської ОДА Микола Клочко (The Sumy Times)
Фото: глава Сумської ОДА Микола Клочко (The Sumy Times)

"Є різні версії, але такі, як теракт або провокації з боку РФ, не розглядаються", - запевнив губернатор

Загибель співробітника Державної прикордонної служби України (ДПС) в Сумській області не пов'язана з тероризмом. Про це сьогодні заявив голова Сумської обласної держадміністраціі Микола Клочко в ефірі телеканалу "112 Україна".

"За нашими даними, цей випадок має, скоріше, побутовий характер - не пов'язаний з терористичною загрозою або з якоюсь диверсійно-розвідувальною групою (ДРГ). Є різні версії, але такі, як теракт або провокації з боку РФ, не розглядаються", - зазначив Клочко.


Нагадаємо, 7 серпня об 11:20 в селі Нова Слобода Путивльського району Сумської області - неподалік від прикордонної смуги з Російською Федерацією - прикордонники виявили труп свого колеги.

Як зазначалося, смерть 39-річного співробітника ДПС настала 6 серпня близько 18:30 внаслідок закритої черепно-мозкової травми.

Востаннє загиблий прикордонник виходив на зв'язок по закінченні своєї робочої зміни близько 17:00, повідомивши своєму керівникові про те, що збирається додому.

Як повідомлялося, прокуратура Сумської області розпочала кримінальне провадження за фактом умисного вбивства співробітника Держприкордонслужби (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України, - ред.).

On Top