Генпрокуратура перекваліфікувала справу Оксани Макар на статтю про умисне вбивство

НовиниСуспільство    29.03.2012 - 14:31

Кримінальну справу стосовно трьох причетних до скоєння злочину над Оксаною Макар перекваліфіковано зі статті про замах на вбивство на статтю про умисне вбивство. Про це на брифінгу у Києві повідомив керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко, передає радіо "Свобода".

"У зв'язку зі смертю Оксани Макар Генеральна прокуратура дала письмові вказівки головному слідчому управлінню МВС щодо перекваліфікації злочину ... із замаху на скоєний злочин", - сказав він.

Після перекваліфікації всім трьом причетним до цього злочину буде пред'явлено обвинувачення. Керівник прес-служби також нагадав, що для проведення досудового слідства передбачається двомісячний термін, однак з урахуванням обставин злочину заплановано завершити слідчі дії вже в квітні.

У свою чергу начальник управління зі зв'язків із громадськістю МВС Володимир Поліщук наголосив, що смерть Макар не стане на заваді розслідуванню справи, оскільки з нею проводили необхідні слідчі дії та зібрали доказову базу. "З нею спілкувалися правоохоронці, її свідчення також є в матеріалах справи. Вже зібрано дуже серйозну доказову базу", - сказав він.

За словами Поліщука, стосовно всіх трьох причетних порушено кримінальну справу за статтею про умисне вбивство, зґвалтування, а одному з них також пред'явлено обвинувачення у зґвалтуванні неприродним способом. Поліщук додав, що за такі злочини покаранням може бути як позбавлення свободи до 15 років, так і довічне ув'язнення. Крім того, він повідомив, що у справі будуть проведені додаткові експертизи: пожежно-технічна, психіатрична експертиза щодо обвинувачених і молекулярно-генетична експертиза.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top