Гендиректор СОТ пообіцяв сприяти багатостороннім торговельним переговорам між країнами

Новий генеральний директор Всесвітньої торговельної організації (СОТ) Роберто Азеведо, виступаючи в понеділок, 9 вересня, на спеціальному засіданні Генеральної ради організації з інавгураційною промовою, пообіцяв посприяти багатостороннім торговельним переговорам. Про це повідомляє агентство "Сіньхуа".

Азеведо зазначив, що у світовій економіці безперервно відбуваються зміни. Безліч економічних суб'єктів докладають активних зусиль для виходу з кризи, причому деякі з них навіть демонструють динамічне зростання. На цьому тлі відзначається формування нових торговельних відносин, які роблять важливість ролі СОТ все більш очевидною.

"Багатостороння система торгівлі незмінно служить гарантією оптимальної боротьби з протекціонізмом і самим потужним стимулом зростання, відновлення та розвитку економіки", - сказав Азеведо.

Він зазначив, що затягування багатосторонніх торговельних переговорів зробить негативний вплив на роботу СОТ в інших напрямках.

"Нам потрібно надати новий імпульс переговорам. Це дуже важливо. Ми повинні послати світу чіткий сигнал - СОТ зможе досягти домовленостей про багатосторонньої торгівлі", - заявив він, додавши, що успіхи засідання міністрів торгівлі країн-членів СОТ, яке пройде на Балі, будуть мати важливе значення.

Нагадаємо, постійний представник Бразилії при СОТ та інших міжнародних економічних організаціях Роберто Азеведо 1 вересня офіційно очолив Всесвітню торговельну організацію (СОТ). Він змінив на цій посаді француза Паскаля Ламі, мандат якого закінчився 31 серпня 2013 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся